SEO Fiyatları

seo fiyatları

En karlı pazarlama stratejilerinden biri olan SEO, fiyatlar konusunda firmaların merakını uyandırmaktadır. SEO fiyatları yapılacak çalışmaya göre farklılık göstermektedir. Standart bir çalışma olmamakla birlikte her sektör ve firma için özel çalışmaları kapsadığından fiyat teklifi çalışılması gerekmektedir.

SEO Hizmeti Fiyatları

  • Firma Sektörüne
  • Anahtar Kelime Rekabetine
  • Websitenizin yaşına
  • Rakiplerinizin gücüne
  • Websitenizin mevcut seo konumuna

göre farklılık göstermektedir.

Birden fazla firma siteniz varsa her site için ayrı bir fiyatlandırma yapılması gerekmektedir.
SEO hizmeti fiyatlarında biz Lisa WEB ekibi olarak, firmanız için en uygun fiyat garantisi ile çalışıyoruz. SEO hizmeti fiyatlarımız 750 - 4.000 TL arasında değişmekte olup, yıllık bazda anlaşma sağlandığı taktirde fiyatlarda indirim yapma imkanımız vardır.

SEO hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilir ve sayfanın en altında yer alan teklif formunu kullanarak ekibimizden seo fiyat teklifi alabilirsiniz.

NOT: Standart tüm firmalar için aynı uygulanan 100 forum paylaşımı, 200 dizin, 5 sosyal medya paylaşımı gibi tüm siteler için aynı uygulanan bu çöp çalışmaları SEO çalışması olarak görmeyin ve paranızı çöpe atmayın. Sitenizin ceza alması halinde firmanızın arama motorlarından komple silineceğini unutmayın.

Yükselme Garantisi ile SEO hizmeti alın. SEO Teklifi