SEO Ajansı

SEO Ajansı Lisa Web olarak, müşterilerimizin ticari faaliyetlerini dijital ortamın gücünden yararlanarak arttırmalarını hedefleyen SEO çalışmaları yapıyoruz. Lisa Web SEO ajansı ile ticari firmalar 5 yıldır, internette var olmanın tadını çıkararak şirketlerine yatırım yapıyor.

SEO ajansı Lisa Web ile çalışmak, düşük bütçelerle yüksek verim almanın diğer adıdır. İnternete yatırım yapan firmaların büyük oranda şuan sektörel pastanın payını aldığı gözlemlenmiştir. Geleneksel reklamcılık yerine SEO yatırımı yapan firmalar; şuan internetteki altın çağlarını yaşadıklarını ifade ediyor.

seo ajansı

SEO Ajansı Nasıl Çalışır?

  • SEO ajansı sektörel kelime analizi ve araştırması yaparak, ticari dönüşün en hızlı olacağı kelimeleri belirler, aynı zamanda sizin de önerdiğiniz kelimeleri değerlendirir. Bu kelimelerin ticari dönüşümü olup olmadığını ve rekabet düzeyini araştırır.
  • Seçilen kelimelerin rekabetine göre SEO çalışmasının fiyatı belirlenerek teklif sunar. SEO fiyatları aylık ödenen bir tutardır. Eğer sizin için de SEO fiyatı uygunsa ve mevcut siteniz SEO’ya uygunsa çalışmalara başlanır.
  • SEO ajansı site içi seo düzenlemelerini, anahtar kelimelere göre düzenleyerek çalışmalara başlar. Daha sonra site dışı SEO çalışmaları ile devam eder.
  • SEO çalışması devam ederken; belli aralıklarla backlink analizi ve sıralama analizi yapılır. Sıralama analizi hakkında site sahibine bilgi verme yükümlülüğü vardır. Lisa Web ekibi olarak, kendi SEO çalışmalarını yürüttüğümüz firmalara bir panel açarak sıralama takip etmesini sağlar.

SEO Ajansları

SEO ajansları arasında yer alan firmamız uzun yıllar edindiği tecrübe ile gitgide profesyonelleşmiş ve çalıştığı firmaları başarıya ulaştırmıştır. Siz de profesyonel SEO ajansları arasında yer alan firmamızdan SEO hizmeti almak isterseniz, SEO teklif formunu doldurmanız yeterli. Kurumsal SEO firmamız size mesai saatleri içerisinde dönüş yapacaktır.

Yükselme Garantisi ile SEO hizmeti alın. SEO Teklifi