SEO Danışmanlığı

SEO, günümüzde firmaların en kolay dönüşüm alabildiği ticari yatırım olarak görülmektedir. İnternet büyüdükçe, artan SEO rekabet düzeyleri arasından erkenden yerinizi almak oldukça önemlidir. Ticari faaliyetlerinizi arttırmaya yönelik çalışmalarımızla SEO danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

seo danışmanlığı

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı, internet sitenizi hedef kelimelerde üst sıraya çıkarmayı hedefleyen site içi ve site dışı çalışmaların tamamının yönetimine verilen isimdir. SEO danışmanlığı hizmeti kapsamında, site içi SEO düzenlemeleri yapıyor, sektörel rakiplerinizin SEO analizini çıkarıyor, anahtar kelime analizleri çıkarıyor ve yüksek kaliteli backlink alımları yapıyoruz.

SEO danışmanlığı kapsamında bazı firmalar kendi bünyelerinde maaşlı çalışacak eleman bulundururken, bazı firmalar ise seo firmalarından hizmet almayı tercih etmektedir. Ancak SEO uzmanının minimum maaşının 2.000 TL, sigorta, yol, yemek masrafları da hesaplandığında aylık size masrafı 3.000 TL olacaktır. Ki tek kişinin yürüteceği SEO çalışmasından alacağınız verim de SEO firmasından alacağınız verimden çok çok düşüktür.

Aylık SEO Danışmanlığı

SEO çalışmalarımız aylık bazlı yürütülmektedir. Aylık SEO danışmanlığı kapsamında ay sonunda elde edilen verim değerlendirilerek gelecek ay için çalışmalar planlanmaktadır.

SEO Danışmanlığı Firmaları

SEO danışmanlığı firmaları arasında önemli bir yere sahip firmamız ile, ticari odaklı SEO hizmeti sunuyoruz. Amacımız sizin belirlediğiniz kelimelerin rekabet ve getirisini ölçerek en iyi sonuçları verecek kelimelere odaklanmak. Dolayısıyla sitenizi arama kelimelerinde yükselterek potansiyel müşteri toplamak.

SEO Danışmanlığı hizmetimizi karşılıklı güven ortamında, sözleşme kapsamında yürütmekte olduğumuzu belirtmekteyiz.

Siz de SEO danışmanlığı firmalarından biri olan firmamızdan en hızlı ve uygun fiyatlı SEO teklifi alabilirsiniz.

Yükselme Garantisi ile SEO hizmeti alın. SEO Teklifi