Web Tasarım

Web Tasarım, bir firmanın veya kurumun dijital ortamda hizmet ve faaliyetlerini tanıtması amacıyla kurulan websitelerin gelişim sürecine verilen isimdir. Web Tasarımın nihai amacı reklam olmasıyla beraber, günümüzde satış yapılan platformlar halini de almıştır. İnternetin hayatımızın merkezine oturmasıyla gelişen web tasarım sektörü, 2000’li yıllardan bugüne kadar sürekli gelişim göstermiş, teknolojiyle uyum sağlayarak bugünkü modern, dinamik, güçlü halini almıştır.

 • Gelişmiş SEO Uyumu

  Websitelerimizi %100 SEO uyumlu altyapıda geliştiriyoruz.

 • Kullanıcı Dostu

  Kullanıcı Dostu Arayüz ile tam memnuniyet sağlıyoruz.

 • Mobil Uyumlu

  Masaüstü, mobil, tablet kullanıcılarının tamamını sitemizde tutuyoruz.

 • Modern Arayüz

  Modern arayüz ile güncel teknolojileri buluşturuyoruz.

Lisa Web firmanızın kurumsal kimliğine uygun, modern, kullanıcı dostu web tasarım projeleri geliştirmektedir.

Web Tasarım Süreci

Ön Görüşme – Firma ve Sektör Analizi
Tekliflendirme – Hizmet Sözleşmesi
Arayüz Tasarımı Yazılım ve Test
Yayınlama ve Teknik Destek

İyi bir Websitenin Önemi

Web tasarımın ülkemize gelişiyle öncelikle köklü firmalar website sahibi olmaya başladı. Günümüzde hala eski zamanlarda yaptırdığı, flash, css barındırmayan html yapılı websitelerini kullanan firmalar mevcut. Bu siteler demodern, basit, kötü görünümlü sitelerdir. Ziyaret eden kullanıcıları sitedeki ziyaretini sonlandırmasına neden olacak şekilde kötü arayüze sahip sitelerdir ki sizin sitenizden ayrılan kullanıcı büyük ihtimalle rakibinizin internet sitesini ziyaret edecek belki de rakibinizin müşterisi olacak. İyi bir websitesi yeni müşteriler, daha fazla kazanç demektir.

Website sayesinde nasıl yeni müşteriler elde edersiniz?

 • Günümüzde insanların %90’ı ürün veya hizmet almadan önce arama motorlarında arama yaparak araştırıyor. Websitesi olan rakipleriniz belkide şimdiye kadar birçok müşterinizi kendi müşterisi yaptı. İnternette varolun, yeni müşteriler kazanın.
 • Google Adwords reklamı vererek.
 • Ürün veya hizmetiniz Google’da aratıldığında üst sırada çıkmak için SEO yaptırarak.
 • Sosyal Medyada ürün ve hizmetlerinizi tanıtıcı amaçlı sayfalar oluşturarak, internet sitenizi tanıtarak.

Profesyonel Web Tasarım

Web tasarım yaptırırken profesyonel isimlerle çalışmak önemlidir. Düşük bütçeli iş yaptırmak asıl amacınız olmamalı, fiyat konusunda esnek teklifler alarak değerlendirme yaparsanız profesyonel web tasarım sahibi olmanız kaçınılmaz olur. Profesyonel web tasarım firması ile çalışmanız size hem zaman, hem para hem de prestij kazandırır.

Web Tasarım Firması Seçerken;

web tasarım firması seçerkenGelişen teknoloji ile bir web tasarım firması ve ajanslar kurulmuş, web tasarım hizmeti veren şahıs ve kurumların sayısı giderek artmıştır. Yüzlerce hatta binlerce firmadan hangisinin daha iyi olduğuna karar vermek de zorlaşmıştır. Peki ya siz web tasarım çalışmanız için kimi seçeceksiniz? Tabi ki referanslarından. Web tasarım üzerine çalışacağınız firmaya karar vermeden evvel öncelikle firmanın kendi websitesini inceleyin. Size en büyük referans bu olacaktır.
Kendi söküğünü dikemeyen terzilerden uzak durun.

Web Tasarım Hizmeti

Web tasarım hizmettir! Web tasarımı ürün olarak değil, hizmet olarak gören, bu işe gönül vermiş, sizi başarıya ulaştıracak bir web tasarım firmasından hizmet almaya özen gösterin.

Web Tasarım Teklifi

Web Tasarım projeniz için en uygun teklifi vermek için buradayız.

Web Tasarım Teklifi almak için yukarıdaki formu doldurmanız yeterli. Lisa WEB olarak, firmanız veya bireysel web siteniz için en uygun web tasarım teklifini vereceğimizden emin olabilirsiniz. Web tasarım fiyatları, istediğiniz çalışmalara göre farklılık göstermektedir. Örn: dil desteği istemek, özel bir form istemek(randevu-sizi arayalım gibi) gibi etkenler fiyatları etkileyen unsurlardır. Lisa WEB ekibi olarak bizler, mobil uyumlu, dinamik, modern arayüze sahip websiteleri hazırlıyor, sizlere profesyonel web tasarım hizmeti sunuyoruz. Web tasarım hizmetiniz için en uygun web tasarım teklifleri Lisa WEB'de sizleri bekliyor.