SEO Çalışması

SEO çalışması, sitenizi arama motoru aramalarında üst sıralara çıkarmayı hedefleyen çalışmalar bütünüdür. SEO çalışmaları genel anlamda site içi ve site dışı çalışma şekillerinde yapılır.

SEO Çalışması önemli bir konudur. Kötü SEO çalışması faydadan ziyade zarar getireceğinden uzman olmayan bireyseller tarafından SPAM olarak algılanacak çalışmalar yapılabilir ve siteniz arama motorundan tamamen silinebilir. Bu sebeple önerimiz SEO çalışmalarında yaşanacak herhangi bir sorunda karşınızda muhatap bulmanız açısından kurumsal firma ile çalışmanızdır.

Biz Lisa Web ekibi olarak SEO çalışmalarımızı karşılıklı güven sağlamak için 3-6-12 aylık sözleşmeler kapsamında yapmaktayız.

SEO Çalışmasının Kapsamı

SEO çalışmaları kapsamında “ETİK SEO” ilkelerimizden asla taviz vermeden çalışmalar yapmaktayız. En doğal yollardan belki daha uzun sürede - ama daha kalıcı SEO yöntemlerini kullanıyoruz. Böylelikle SEO çalışmaları sonlandığında uzun süre üst sırada kalıyorsunuz. En kısa yoldan üst sıralara çıkmak için basit kelimelere yoğunlaşmak gerekir ki bu kelimeler ticari anlamda katkı sağlamayacağından tercih etmiyoruz.

SEO çalışmalarımız süresince özgün içerik desteği, site içi düzenleme, sosyal medya sinyalleri, backlink çalışması yapıyoruz. Böylelikle en doğal yollardan üst sıralara çıkmanızı sağlıyoruz.

SEO Çalışmasının Önemi

SEO çalışmasının önemleri desek daha doğru bile olur. SEO çalışmasının ticari anlamda firmanıza büyük faydaları vardır.

  • Markalaşma yolunda SEO çalışmasına ağırlık vermek birçok firmanın tercihi olmuştur. Çünkü diğer dijital reklam araçları sürekli masraf yaratırken SEO çalışması ile belli bir dönem yapacağınız harcamanın meyvesini uzun zaman yersiniz.
  • Google tarafından önerilmek kullanıcılar nezninde size ve firmanıza güven kazandırır.
  • Potansiyel müşterileriniz tam da size ihtiyaç duyduğu an erişirsiniz ve geri dönüş oranı yükselir.
  • Yeni müşteriler edinir, internet kazanç kapınız haline gelir.
Yükselme Garantisi ile SEO hizmeti alın. SEO Teklifi