Balıkesir SEO

Web sitenizi anahtar kelimelerinizde Google aramalarında üst sıraya çıkarmak için yapılan çalışmalara SEO denilmektedir. Balıkesir SEO firması olarak, Balıkesirde ikamet eden ve SEO hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için profesyonel SEO hizmeti sunuyoruz.

SEO hizmeti şirketinize yapacağınız en büyük dijital yatırımdır. Bu sebeple bir çok firmanın 2016 yılı itibarı ile en çok tercih ettiği reklam aracı olmuştur.

Örn: balıkesirde bir oteliniz var ve otelinize internetten müşteri çekmek istiyorsunuz. Bunun için ilk yapmanız gereken web tasarım hizmeti almaktır. Artık bir web siteniz var ancak siteniz yeterince trafik almıyor. Ne yapacaksınız? Bu noktada karşınıza iki seçenek çıkıyor. Birincisi Adwords Reklamı Vermek, ikincisi Balıkesir SEO hizmeti almak. Adwords reklamı vermek kısa zamanlı bir çözüm olabilir ancak uzun vadede çok masraflı bir iş olacağı ve büyük tatil siteleriyle rekabet etmesi zor olacağından SEO hizmeti almak firmalara çok cazip geliyor. Uzun vadede en karlı yatırım olan SEO konusunda uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz.

Aylık 25.000 aranma hacmi olan bir kelimede ilk sayfaya çıkmanız durumunda %5'lik bir dönüşüm oranı düşünürsek her ay 1.250 yeni müşteri kazanabilirsiniz. Tabiki bu rakamlar temsilidir. Ürününüzün fiyat aralığına göre değişmektedir.

Balıkesir SEO firması

Balıkesir'de SEO firması vardır ancak profesyonel firmalar İstanbul merkezli çalışmaktadır. Biz Lisa WEB ekibi olarak İstanbul merkezli ofisimizde Balıkesir müşterilerimizin SEO çalışmasını yürütüyoruz. Türkiyenin dört bir yanından kurumsal firmalara SEO hizmeti sunan firmamız ile çok başarılı projelere imza attık. Siz de Balıkesir'den SEO hizmeti almak istiyorsanız hemen SEO teklifi alabilir bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Yükselme Garantisi ile SEO hizmeti alın. SEO Teklifi